scrolluj klikni

ADVANCE LEd

Nejvyšší komfort na cestách

Tato technologie umožňuje řidičům soustředit se na vozovku bez zbytečného přepínání mezi potkávacími a dálkovými světly. Je založena na neustálé spolupráci modulů BiGl a LFX, které různými kombinacemi vytvářejí 14 hlavních světelných módů. Ty jsou korigované automaticky např. na základě rychlosti vozidla či detekce protijedoucích aut a vytvářejí dojem plynule se měnícího světelného toku.

BASIC LED

Technologie budoucnosti

Tato technologie řidičům a designérům umožňuje zejména:
- extrémně vysokou životnost světlometů (delší než je životnost celého vozu)
- výrazně nižší spotřebu energie
- produkci světlení s teplotou blížící se kvalitě denního světla
- vyšší možnosti využití prostoru ve světlometech
- svobodu a rozmanitost při stylingu světlometů

LED je založena na polovodičové technologii. Její použití ve vnějším osvětlení vozidla je stále v plenkách - její potenciál leží do budoucna zejména ve využití v adaptivních světelných systémech a další optimalizaci spotřeby energie. 
LED technologie ve vnějším osvětlení vozidla je stále ještě v plenkách. Budoucí oblasti působnosti je zejména v provedení adaptivních světelných systémech a další optimalizaci spotřeby energie.

AFX/Xenon

O 200% více světla již od roku 1991

V roce 1991 jsme byli první společností, která xenonová světla uvedla na trh. Skvělou vlastností xenonu je, že poskytuje o 200% více světla než halogenový světlomet. Vyžaduje zároveň o cca třetinu méně energie a zároveň je schopen sloužit po dobu téměř celé životnosti automobilu.

Halogen

Nesmrtelná žárovka

Halogenové žárovky byly do světlometů nasazovány od poloviny 60. let. V porovnání s dříve používanými technologiemi poskytují více světla i životnosti. Stále jsou používány pro všechny světelné funkce předních světel automobilů, jako jsou potkávací, dálková, mlhová a parkovací světla.